LIVE: Španjolska – Francuska Uživo

by sdf fds
Published: October 10, 2021 (2 weeks ago)

UŽIVO Španjolska – Francuska i Italija – Belgija, gdje gledati live stream finala UEFA Liga nacija

CLICK HERE TO: WATCH LIVE NOW

Nakon polufinalnih utakmica od prije nekoliko dana danas ćemo saznati tko će osvojiti titulu pobjednika UEF A Lige nacija – hoće li to biti Španjolska ili Francuska. Danas se igraju dvije utakmice.

Prva je na rasporedu utakmica između Italije koje je u polufinalu izgubila od Španjolske rezultatom 2:1. Utakmicu protiv Belgije igraju na Juventusovom stadionu. Inače, Belgija je u vrlo dramatičan način izgubila od Francuske 3:2, iako su iz prvog poluvremena imali vodstvo 2:0. Presudio im je Theo Hernandez u 90. minuti i odveo Francusku u finale.

Finalna utakmica između Španjolske i Francuske igra se na stadionu San Siro u Milanu, u utakmici u kojoj ćemo dobiti drugog osvajača Lige nacija, podsjetimo se kako je prvi bio Portugal koji je prije dvije godine u finalu pobijedio Nizozemsku minimalnim rezultatom od 1:0. Kvalitetu imaju obje reprezentacije, dok Francuzi imaju više iskustva jer im je ovo treće veliko finale u posljednjih 5 godina.

Evo kada i gdje možete gledati današnje utakmice:
– 15:00 Italija – Belgija, utakmica uživo (Sport Klub 1)
– 20:45 Španjolska – Španjolska, utakmica uživo (Sport Klub 1)

Utakmicu UEFA Lige nacija možete pratiti uživo preko SportKlub kanala na praktički svim uređajima – TV prijemnicima, smartfonima, tabletima, stolnim i prijenosnim računalima, Android TV Box uređajima i Smart TV-ima. Ako pronađemo negdje live stream, postavit ćemo ga niže.